Selecteer een pagina

De inspirerende verhalen van dappere militairen verdienen het om vaak verteld te worden.

De commandanten van de Defensieonderdelen hebben daarom uitgesproken  meer aandacht te zullen geven aan dappere daden. Vanmiddag ontvingen zij het portret van een drager van een militaire dapperheidsonderscheiding die onder hun bevel valt. De vijf geportretteerde dragers en hun verhalen zijn bekend van de serie ‘Daden laten leven’ die deze zomer verschenen is op de social media kanalen van Ministerie van Defensie (te zien via deze link)

Deze verhalen zijn natuurlijk maar het topje van de ijsberg. Binnen Defensie lopen nog tientallen onderscheiden militairen met nog veel meer verhalen rond. Verhalen over moed, initiatief, kameraadschap en doorzettingsvermogen. Verhalen die niet alleen inspirerend zijn voor collega’s en aankomend collega’s, maar voor de hele samenleving.

Tijdens de bijeenkomst op de Zwaluwenberg vanmiddag namen hun commandanten zich voor om dapperheid, de verhalen over dapperheid en de dragers die ze vertellen een grotere plek in de organisatie te geven.